بنظر رسیدن قرارداد ماشین طراحی بازار

بنظر رسیدن: قرارداد ماشین طراحی بازار ایران همکاری اواخر امسال پژو301

گت بلاگز اخبار اجتماعی نخستین اظهار نظر نجفی بعد از حضور در جلسه هیات دولت به عنوان شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: به عنوان نماینده همه شهرداران کشور در جلسات هیات دولت شرکت می‌کنم.

نخستین اظهار نظر نجفی بعد از حضور در جلسه هیات دولت به عنوان شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران

نخستین اظهار نظر نجفی بعد از حضور در جلسه هیات دولت به عنوان شهردار تهران

عبارات مهم : ایران

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: به عنوان نماینده همه شهرداران کشور در جلسات هیات دولت شرکت می کنم.

ایسنا نوشت: محمدعلی نجفی ظهر امروز (چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیات دولت که جهت نخستین بار در آن شرکت می کرد، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در کشور ما حدود ۷۶ درصد از جمعیت شهرنشین هستند بنابراین خیلی مهم است که برنامه های توسعه ملی که به وسیله دولت تنظیم می شود با برنامه های توسعه شهرداری که به وسیله شهرداری ها تنظیم می شود یک هماهنگی داشته باشد.

نخستین اظهار نظر نجفی بعد از حضور در جلسه هیات دولت به عنوان شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران

وی ادامه داد: شروع این هماهنگی این است که شهردار در جلسات دولت و کمیسیون های تخصصی دولت حضور داشته باشد و در جریان تصمیمات دولت باشد. حضور من در دولت در واقع به عنوان نماینده همه شهرداران کشور و همه شهرنشینان کشور هست. از این جهت وقت مغتنمی جهت من، شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران و بقیه شهرهای بزرگ کشور است.

نجفی گفت: به هر حال شهرداری با هر دستگاهی که در شهر خدمات ارائه می کند ارتباط دارد و باید هماهنگی و هم افزایی بین شهرداری و بقیه دستگاه ها وجود داشته باشد. حضور من در دولت باعث می شود این هماهنگی ها خیلی سریعتر صورت بگیرد و امیدواریم به این صورت کارهای شهرداری و آنچه مربوط به خدمات رسانی دولت است بهتر انجام شود.

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: به عنوان نماینده همه شهرداران کشور در جلسات هیات دولت شرکت می‌کنم.

وی با بیان اینکه حضور شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران در جلسه هیات دولت به وسیله رییس جمهور تایید شده، افزود: بنابراین مساله حضور من در جلسات مستمر خواهد بود. اصل حضور شهردار دلایل مهم تری دارد. سال هاست بین شهرداری و دولت اختلاف نظر وجود دارد به عنوان نمونه راجع به اینکه شهرداری چقدر از دولت طلب دارد و آیا اصلا طلب دارد یا نه؟ ما با آقای وزیر اقتصاد هم صحبت کردیم و ان شاءالله ظرف هفته آینده کمیته دوجانبه ای تشکیل دهیم تا اول وظیفه میزان این مطالبات مشخص شود و بعد بر حسب وسع دولت در طول سال ۹۶ و سال های بعد این مطالبات تدریجا به صفر برسد.

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران در پاسخ به سوالی راجع به ناوگان اتوبوسرانی پایتخت، گفت: ما بررسی هایی را شروع کردیم و شورای اقتصاد هم مصوبه ای در این زمینه داشته که قرار است دو هزار دستگاه اتوبوس از مجارستان وارد شود. ما پیگیری های اولیه را انجام دادیم و امیدواریم این مصوبه اجرایی شود. البته بخشی از کار قطعات و مونتاژ این اتوبوس ها در کشور عزیزمان ایران انجام می شود و بخشی از طریق مجارستان وارد می شود. امیدواریم ظرف چند ماه آینده این مصوبه اجرایی و تحولی در اتوبوسرانی پایتخت کشور عزیزمان ایران ایجاد شود.

واژه های کلیدی: ایران | شهردار | هماهنگی | شهرداری | شهردار تهران | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz